هیتر تابشی صنعتی گرماسان Garmasun مدل MR-35U

محصول جدید

مدل MR-35U

ظرفیت حرارتی 30000 کیلوکالری برساعت

دارای گارانتی 36 ماهه گرماسان

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

0 تومان

  • تک فاز

مشخصات

سایز رایزر ورودی گاز 3.4
ولتاژ برق مصرفی 220 V
توان برق مصرفی 100 W
عرض دستگاه 50 CM
طول دستگاه 6.12 M
حداکثر مصرف گاز مایع 2.5 KG/H
حداکثر مصرف گاز طبیعی در فشار 3.4 M3/H
حداکثر راندمان دستگاه 92.5%
ظرفیت حرارتی دستگاه 30000 KCAL/H

اطلاعات بیشتر

هیتر تابشی صنعتی گرماسان GARMASUN مدل MR-35U

هیتر تابشی صنعتی گرماسان مدل MR-35U از روش تابش برای گرما بخشیدن به سالن های ورزشی و صنعتی با متراژ 100 تا 120 متر مربع و ارتفاع 4 تا 5 متر استفاده می کند.

این محصول همانند خورشید گرمای لازم را به طور یکنواخت در سطح پخش می کند و از تراکم دمای بالا در فضاهای جلوگیری می کند. به کار گیری المنت های سرامیکی باعث توزیع یکنواخت گرما می گردد؛ با استفاده از روش تابشی برای ایجاد گرمایش، تا 60 درصد در مصرف سوخت و 90 درصد در مصرف برق صرفه جویی می شود.


کاهش مصرف سوخت و برق که با استفاده از هیترهای تابشی صنعتی گرماسان مدل MR-35U ممکن می گردد، این محصولات را در زمره محصولات مقرون به صرفه قرار داده است؛ با نصب این نوع هیتر، سرمایه اولیه نصب و راه اندازی آن در مدت کوتاهی دوباره به چرخه اقتصادی مصرف کننده باز می گردد و این امر به خاطر طراحی دقیق، استفاده از المنت سرامیکی و البته کاهش مصرف انرژی می باشد.

با نصب مدل MR-35U فضای مفید سالن اشغال نمی شود. ضمن اینکه اگر برای ایجاد گرمایش لازم در فضاهای بزرگ هیترهای فوق را انتخاب می کنید، به هیچ عنوان به تأسیسات موتورخانه مانند بویلر، مشعل، لوله کشی، یونیت هیتر، پمپ سیرکولاتور و ... احتیاجی ندارید.

این هیترهای تابشی سرامیکی در کمترین زمان ممکن گرمای لازم را در محیط ایجاد می کنند.به طور کلی چون گرما از پایین به بالای فضاهای بسته حرکت می کند، هیترهای صنعتی گرماسان، روی گرم کردن کف سالن (در ابتدا) تمرکز دارند، اما در ادامه گرما را به طور یکنواخت (در محیط هایی که دارای سقف با ارتفاع بالا هستند) پراکنده می کنند.

راندمان احتراق هیترهای تابشی صنعتی گرماسان بالای 92 درصد بوده و در ساخت این محصولات تمامی استانداردهای زیست محیطی رعایت شده است. عملکرد گرمایشی این هیترها بدین صورت است که حتی اگر درب های سالن های ورزشی یا صنعتی باز باشد، گرمای مطلوب تأمین می شود

نظرات