هیتر تابشی گازی گرماسان Garmasun مدل MR-50-U

محصول جدید

مدل MR-50-U

  مناسب برای : سالن های صنعتی و ورزشی

  ماکزیمم چتر حرارتی : 168 متر مربع

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

0 تومان

  • تک فاز

مشخصات

سایز رایزر ورودی گاز INCH 11.4
ولتاژ برق مصرفی 220 V
توان برق مصرفی 100 W
عرض دستگاه 45 CM
طول دستگاه 13.2 M
حداکثر مصرف گاز مایع 3.5 KG/H
حداکثر مصرف گاز طبیعی در فشار 4.58 M3/H
حداکثر راندمان دستگاه 92.5%
ظرفیت حرارتی دستگاه 45000 KCAL/H

اطلاعات بیشتر

هیتر تابشی گازی گرماسان GARMASUN مدل MR-50-U

گرمايش تابشی فرايندی است كه در آن انرژي به شكل امواج الكترومغناطيس از سطح يك جسم به سطح جسم ديگری كه دمای کمتری دارد منتقل می شود. نور تابان خورشيد پس از پیمودن فضای خالی بسیار سرد به زمين می رسد،

اما فقط وقتی به گرما تبديل می شود كه جذب اجسامی همچون مولكول های گازی در جو زمین يا سطوح جاذب ديگر در مسير خود شود. همین که اين تشعشعات جذب اجسام شدند عملاً فرایند تابش الكترومغناطيس پايان می پذيرد.

انرژی موجود در جسم گرم تر به شكل گرما جذب ماده جاذب (سردتر) می شود. اين یک ویژگی فوق العاده مهم (و کاملاً سودمند) گرماي تابشی است که چندان زیاد جذب هوا نمی شود. این، در واقع، همان خصوصیتی است كه به سيستمهای گرمایش تابشی اجازه می دهد تا مستقيماً اجسام مورد نظر را گرم كنند، بدون آنكه ابتدا نيازی به گرم كردن هوای پيرامون آن ها باشد.

اين واقعيت به خوبی آشکار ميی سازد كه چرا يك فردی مي تواند گرماي يك بخاری تابشی را حتي با اينكه هوای موجود بين فرد و بخاری سرد است حس كند. انرژی تابشی صادر شده توسط بخاری فقط وقتي حس گرم شدن را به فرد القاء می كند كه گرما جذب پوست و لباس او شود. چون آسايش حاصل از سيستمهای گرمايش تابشی در هوایی با درجه حرارت كمتر تأمين می شود بار گرمايشی مربوط به تبادل هوا كاهش می يابد.

هر چه بار گرمايشی ناشی از تبادل هوا، خواه به دليل نفوذ توده هوا از منافذ محیط يا تهويه اجباري بيشتر باشد عملاً صرفه جويی حاصل از بكارگيری سيستم گرمایش تابشی بيشتر خواهد بود. متداولترین سیستم مورد استفاده جهت گرمایش سالن ها ی صنعتی ، ورزشی ، مرغداری ها و....سیستم های گرمایشی تابش موضعی می باشد..

گرماسان با ارائه متنوع ترین محصولات در این زمینه امکان طراحی صحیح و کم هزینه تر سیستم گرمایشی را فراهم آورده است. مدل های MR-U با اندازه و توان های مختلف طبق جداول مشخصات فنی ذیل جوابگوی تمامی سالن های مرتفع صنعتی و ورزشی می باشند.

گرماسان

نظرات