کولر گازی های سامسونگ

تفاوت فن آوری کولر گازی اینورتر در مقابله کولر گازی معمولی

اول از همه، اینورتر کولر گازی به این معنی نیست که روی اینورتر اجرا می‌شود و یا حتی در قطع برق هم اجرا می‌شود. این روش از یک تکنولوژی اینورتر استفاده می‌کند که برای تبدیل جریان متناوب به جریان مستقیم که سرعت کار کمپرسور را کنترل می‌کند، استفاده می‌کند.

کولر گازی اینورتر چگونه کار می کند ؟

موتور کمپرسور کولر گازی غیر اینورتر گاهی اوقات " روشن " و " خاموش " می شود. در حالیکه, کمپرسور کولر گازی اینورتر همیشه در حالت " on " است. اگر چه کمپرسور کولر گازی اینورتر همیشه روشن است, باعث صرفه‌جویی در هزینه برق می‌شود.

وقتی از کولر گازی غیر اینورتر استفاده می کنیم , موتور کمپرسور با سرعت بالا شروع به حرکت در دمای مطلوب می‌کند. بعد از رسیدن به دمای مطلوب, موتور ، کمپرسور را متوقف می‌کند. وقتی دمای اتاق افزایش می‌یابد, دوباره کمپرسور را شروع می‌کند. کمپرسور دوباره و دوباره " روشن" و " خاموش " می‌شود.

در حالی که. موتور کمپرسور کولر گازی اینورتر همیشه "روشن" است. وقتی سوئیچ روی کولر گازی اینورتر قرار می‌گیرد، موتور کمپرسور آن شروع به حرکت با سرعت بالا برای خنک کردن اتاق در دمای مطلوب می‌کند. بعد از رسیدن به دمای مطلوب موتور، متوقف نمی‌شود بلکه با حداقل سرعت موتور را اجرا می‌کند تا دمای اتاق به طور مداوم در دمای مطلوب حفظ شود. وقتی موتور کمپرسور کولر گازی روشن می‌شود، برق بیشتری مصرف می‌شود.

بنابراین کولر گازی اسپلیت غیر اینورتر که موتورش "روشن" و "خاموش" می‌رود، به وضوح برق بیشتری مصرف می‌کند. موتور کولر گازی اینورتر همیشه روشن است بنابراین هیچ اوج برق وجود ندارد و برق زیادی را ذخیره می‌کند.

تکنولوژی اینورتر ، درست مانند یک شتاب‌دهنده اتومبیل است. وقتی کمپرسور به قدرت بیشتری نیاز دارد، قدرت بیشتری می‌دهد و وقتی کمپرسور به قدرت کمتری نیاز دارد، قدرت کمتری به دست می‌دهد. از آنجا که موتور کمپرسور کولرگازی همیشه روشن است، سرعت موتور کمپرسور و مصرف برق را بر حسب دمای اتاق کنترل می‌کند.

 

نمایندگی فروش کولر گازی اسپلیت سامسونگ