24000 هایر

اسپلیت 24000 هایر مدل (HSU-24HXAO3(T3

کولر اسپلیت دیواری دو تکه تک پنل اینورتردار هایر محصول سال 2016 میلادی

لوازم تهویه مطبوع هایر جزو معدود دستگاه های ساخت جمهوری چین میباشد که دارای کلاس جهانی A میباشد و توانایی رقابت با برترین تولید کنندگان کولر های گازی را داراست.

کولر گازی هایر در سری 2016 در ظرفیت های بی تی یو 12000 تا 30000 وارد بازار های جهانی شده است.

اسپلیت دو تکه هایر دارای موتور روتاری معتدل تقویت شده T1 میباشد که توان تحمل گرمای بیش از 47 درجه سانتیگراد راداراست.

در حالت سرمایش کندانسور این کولر گازی به واسطه داشتن سیستم ضد یخ زدگی این توانایی را پیدا کرده است که در دمای مفی 14 درجه سانتیگراد همچنان راندمان مفید کاری خود را حفظ نماید.

اسپلیت دیواری هایر در سری 2016 مجهز به برد نازل مصرف برق اینورتر وی میباشد.

سیستم اینورتر کولر گازی هایر قادر است مصرف کلی دستگاه و کمپرسور را تا بیش از 55% بهبود ببخشد.

استارت شروع به کار کمپرسور معتدله هایردر ظرفیت 24000 تنها 8.5 آمپر مصرف برق دارد.

گرید مصرف انرژی اسپلیت اینورتردار هایر به سبب وجود سیستم اینورتروی +A میباشد همچنین این دستگاه دارای استاندارد بین المللی مصرف انرژی یورو6 میباشد.

از مهمترین امکانات فنی اضافه شده به کولر گازی هایر 24000 سیتم نوسان معکوس فاز میباشد این سیستم در جریان نوسانات شدید برق شهری تمام مدارهای منتهی به کمپرسور پنل و سیستم اینورتر را مسدود مینماید و برق لازم جهت کارکرد موقت را در خود ذخیره مینماید و مانع از سوختن قطعات حیاتی دستگاه و بالارفتن غیر عادی استهلاک موتور میشود.

اسپلیت دیواری هایر در سری 2016 مجهز به سنسور پیشرفته پایداری دما میباشد این حسگر با تخمین میزان اتلاف انرژی و همچنین میزان دمای محیط در جریان فرایندی هوشمند شبکه های پرتاب باد را باز یا مسدود مینماید و مانع از کارکرد بی جهت کمپرسور و افزایش مصرف برق میگردد و مهمتر از همه از بالا رفتن غیر عادی استهلاک موتور جلوگیری میکند.

شبکه های پرتاب باد کولر گازی اینورتر هایر تماما اتوماتیک میباشند و در حالت خروجی جریان هوا توانایی چرخش در چهار جهت اصلی را به کمک ریموت کنترل دارا هستند.