رطوبت‌زدایی

راه حل های تهویه مطبوع تجاری سفارشی سامسونگ

صنعت تهویه مطبوع (AC) در حال حاضر در معرض گستره ای از تغییرات و چالش ها است، زیرا بازار بیشتر به بهبود بهره وری انرژی و گسترش آن در زمینه ساختمان هوشمند متمرکز می شود.به طور کلی، ساختمان های تجاری از دو نوع سیستم های AC استفاده می کنند: سیستم های مرکزی تهویه مطبوع، که کنترل دمای کلی داخلی را دارند، و سیستم های تغذیه متغیر (VRF) که کنترل دما را برای اتاق ها و فضاهای فردی فراهم می کنند.

سابق یک نوع تهویه مطبوع تهیه شده را تهیه می کند، در حالی که دومی سیستم سازگار تر و مناسب تر را ارائه می دهد.با افزودن محصولات AC طراحی شده برای استفاده خانوادگی، تهویه مطبوع مرکزی و سیستم های VRF شامل سه بازار جهانی AC می باشند.

تقویت سیستم های سنتی VRF

به تازگی، سیستم های سنتی VRF تقویت بیشتری را در قالب یک شبکه بهبود یافته، توابع پیشرفته و طیف وسیعی از سنسورها ایجاد کرده اند که همگی سیستم های گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع را تنظیم می کنند، در عین حال کاهش انرژی را هم به همراه دارد.سامسونگ الکترونیکس قصد دارد با ارائه محصولات نوآورانه که به نیاز مصرف کنندگان جهانی، به ویژه در بخش تجاری، به صنعت تهویه مطبوع افزوده شود، پیشرفت بیشتری خواهد کرد.

رئیس بخش کولر گازی و لوازم خانگی دیجیتال سامسونگ چارلز پارک (Charles Park) افزود :"همانطور که ما وارد دوران اینترنت اشیاء (IoT) می شویم، صنعت شروع به مرحله جدیدی از عملی می کند که در آن ساخت و ساز، ارتباطات و سایر خدمات ادغام می شوند تا مشتریان بهترین تجربه های پایه را ارائه دهند"

وی همچنین اضافه کرد : "سامسونگ توانایی اتصال دستگاه های ارتباطی پیشرو خود را با محصولات تهویه مطبوع نوآورانه، از جمله راه حل های HVAC. این شرکت را در موقعیتی عالی قرار می دهد که از فرصت های پیش رو برخوردار باشد. "

فعالیت های شرکت سامسونگ

سامسونگ از اکتبر سال گذشته میزبان یک سری مسابقات جهانی است, که در شهرها شرکت می‌کند تا محصول تهویه مطبوع خود را به نمایش بگذارد و بیش از چند مشتری b2b را از کشورهای دیگر به فروش برساند. سامسونگ با تعداد زیادی شریک آشنا شد و واکنش مطلوبی را برای محصولات گرانقیمت جدید, از جمله دستگاه کاستی , بدست آورد.

محصول جدید سامسونگ داکت اسپلیت کاستی 360

  • ویژگی های داکت اسپلیت کاستی 360

۳۶۰ درجه پراکندگی افقی را شکل می دهد و از جریان مستقیم جریان هوا بر افراد داخل اتاق جلوگیری می کند و این برنامه همچنین به سرعت و حتی خنک‌کننده در سراسر محیط‌های داخلی را تضمین می‌کند.سیستم‌های کاستی معمولی متداول که اغلب در فروشگاه‌های قهوه و بیمارستان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند معمولاً برای به حداقل رساندن جریان هوای سرد استفاده می شوند از طرف دیگر داکت اسپلیت کاستی 360 معایب پیشینیان خود را حذف می‌کند و تفاوت معنی‌داری را برای محیط‌های بسته ایجاد می‌کند.

نمایندگی فروش کولر گازی و داکت اسپلیت سامسونگ