داکت اسپلیت سامسونگ

بی تی یو چیست ؟

اگر می خواهید دمای مناسب را در یک اتاق خاص حفظ کنید، مهم است که اتاق مناسب تهویه هوا برای خانه خود را انتخاب کنید. قبل از تصمیم گیری برای خرید واحد تهویه مطبوع، باید اندازه اتاق و هدف آن را مد نظر قرار دهید.

کاری که BTU باید انجام دهد

کاری که BTU باید انجام دهد به طور مناسب اتاق شما را خنک می‌کند.مهم است که سایز اتاق را با درجه BTU مطابقت دهید تا کولر به درستی اتاق را خنک کند.قبل از اینکه بتوانید در مورد یک کولر برای یک اتاق خاص در منزل تصمیم بگیرید، باید بیشتر در مورد BTU (واحدهای حرارتی انگلیسی بدانید). بی تی یو یک معیار بین‌المللی انرژی است که برای توصیف میزان حرارت مورد نیاز برای افزایش یک پوند آب یک درجه فارنهایت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در صنعت گرمایش و سرمایش، از BTU برای اندازه‌گیری میزان گرمای یک واحد تهویه مطبوع استفاده می‌شود. همانطور که درجه‌بندی BTU در یک واحد خاص افزایش می‌یابد، اندازه، وزن و هزینه نیز بالا می‌رود.

معرفی کردن Btu مناسب اتاق شما

اگر شما به دنبال یک سیستم تهویه مطبوع برای یک اتاق می باشید که می گوید 10 "15" (150 فوت مربع)، محدوده BTU توصیه شده تا 5400 است. اگر اتاق شما 10 عدد 20 "(200 فوت مربع) باشد، باید به یک واحد 6000 BTU نگاه کنید. هنگامی که به هر اتاق 340 و 400 فوت مربع رسیدید، به ترتیب، شما نیاز به یک سیستم تهویه مطبوع 8000 یا 9000 BTU دارید.

آشپزخانه نیاز به قدرت خنک کننده بیشتری دارد، چرا که شما اجاق گاز را فعال می کنید، که گرما را به اتاق اضافه می کند. اضافه کردن 4000 BTU اضافی به اندازه توصیه شده برای واحد تهویه مطبوع در آشپزخانه شما.

سقف های بلند و یا طرح های غیر معمول کف همچنین نیاز به قدرت خنک کننده اضافی، یعنی شما باید برای 10 درصد بیشتر از سطح استاندارد BTU برنامه ریزی کنید. زندگی در آب و هوای گرما همچنین به این معنی است که شما باید 10 تا 20 درصد BTU در هر اتاق اضافه کنید.

اندازه تهویه مطبوع و قابلیت خنک کننده

اگر سیستم تهویه مطبوع شما نسبت به اندازه اتاق دارای ظرفیت BTU بالاتری داشته باشد، انرژی هدر داده می‌شود و به اندازه کافی فضا خنک نمی شود.بنابراین Btu بالاتر از نیاز قطعاً توصیه نمی‌شود.نصب یک سیستم تهویه مطبوع که برای فضا بسیار کوچک است نیز توصیه نمی شود، زیرا به طور مداوم اجرا می شود. این به اندازه کافی قدرتمند نیست که به اندازه کافی فضای خنک شود

نمایندگی کولر گازی اسپلیت سامسونگ