کولر گازی اسپلیت Hitachi هیتاچی ۱۴۰۰۰ اینورتر

مشخصات

مدل دستگاه RAS-35WPA
شرکت سازنده هیتاچی
کشور سازنده تایلند
وزن پنل داخلی : ۷٫۵kg پنل خارجی : ۳۵kg
مصرف انرژی A+
کاربری سرمایشی و گرمایشی
ظرفیت سرمایشی ۱٫۰۹kw
ظرفیت گرمایشی ۱٫۱۰kw
سیستم کنترل اینورتر دارد
کمپرسور روتاری
گاز مبرد R410
جریان برق مصرفی ۴-۵A
نوع برق مصرفی تک فاز - ۲۲۰ ولت

بررسی و خرید کولر گازی ۱۴۰۰۰ هیتاچی مدل HITACHI RAK-14PPAT

کولر گازی RAK-14PPAT از سری محصولات خاص هیتاچی است که در کیفیت بالا و ظاهر زیبا به تولید رسیده. هیتاچی یکی از مهمترین تولید کننده گان جهان در زمینه ی تولید لوازم خانگی می باشد که کولر گازیاز بهترین محصولات ان به حساب می اید. کولر گازی RAK-14PPAT هیتاچی در دو کارایی سرد و گرم در تمام فصول سال مورد استفاده قرار می گیرد و می توان هوای بسیار سرد و گرم را از طریق ان وارد اتاق نمود بدون این که انرژی زیادی هدر رود.

هیتاچی برای کارایی بهتر کولر گازی RAK-14PPAT در ساخت ان از کمپرسور Twin Rotary بهره برده است که مصرف انرژی را پایین می اورد و دوستار محیط زیست می باشد.روتاری از جدید ترین موتور های موجود در کولر گازی است که با حذف بیشتر قطعات صدای کمی را به تولید می رساند و برق مصرفی را به میزان چشم گیری کاهش می دهد.

هیتاچی موتور روتاری را در اسپلیت RAK-14PPAT به برد اینورتر مجهز کرده که عملکرد دستگاه را به چندیدن برابر می رساند. با بهره گیری این موتور از قابلیت اینورتر هنگام خاموش شدن کولر موتور خاموش نخواهد شد و تنها سرعت دور ان کم تر می شود و با قرار گیری هوای اتاق در حالت نرمال مصرف انرژی نیز به پایین ترین حد ممکن می رسد. اینورتر طول عمر موتور را بالا برده است و به این ترتیبکولر گازی هیتاچی RAK-14PPAT بیش از ۱۰ سال عمر مطلوب و با کیفیت خواهد داشت. برای خنک سازی کولر گازی ۱۴۰۰۰ هیتاچی RAK-14PPAT از گاز مبرد R410A استفاده خواهد شد. مصرف انرژی اسپلیت ۱۴۰۰۰ هیتاچی RAK-14PPAT به قدری پایین است که بر طبق استاندارد های جهانی این کولر گازی به برچسب انرژی A++ مجهز شده است و می توان از کم مصرف بودن ان اطمینان خاطر را داشت.

خرید کولر گازی 14000 هیتاچی مدل HITACHI RAK-14PPAT

 

هیتاچی به سلامتی کاربرانش اهمیت خاصی می دهد و از این رو در این کولر گازی ۱۴۰۰۰ از فیلتر بهداشتی استفاده کرده که انواع آلایندگی موجود در هوا مانند گرد و غبار و باکتری را به خود جذب می کند و هوایی سالم و خنک را به پخش خواهد رساند. با مجهز بودن به این فیلتر خاطر جمع باشید که هوای پخش شده سالم و پاکیزه خواهد بود و به هیچ عنوان به ان آلرژی پیدا نخواهید کرد. سیستم خنک کنندگی سریع از قابلیت های کولر گازی ۱۴۰۰۰ هیتاچی RAK-14PPAT می باشد که در روز های بسیار گرم سال می توانید از ان بهره ببرید و هوای اتاق را خیلی سریع خنک سازید. کولر گازی RAK-14PPAT به صورت اتوماتیک میزان رطوبت هوا را می سنجد و ان را کنترل می کند. با بهره گیری اسپلیت RAK-14PPAT از حالت خواب صدای کولر گازی به پایین ترین حد ممکن می رسد به صورتی که اصلا به گوش نخواهد رسید.