کولر گازی هایسنس

۴ روش برای رطوبت زدایی کل خانه

شما می توانید از تهویه مطبوع خود برای حذف رطوبت از هوا در داخل خود استفاده کنید.اما می‌تواند باعث شود که شما و خانواده تان احساس سرما کنید. از یک تکنسین تهویه مطبوع که سیستم تهویه مطبوع شما را نصب کرده‌است، استفاده کنید. یک تکنسین حرفه‌ای مانند آن‌هایی که در سیستم گرمایشی تهویه های صنعتی و تجاری کار می‌کنند. به این ترتیب، شما می‌توانید بدون تغییر دما در خانه، از رطوبت اضافی خلاص شوید. یک خانه کامل خانگی می‌تواند به پیش‌گیری، راحتی، خانه سالم‌تر، و صرفه‌جویی در انرژی کمک کند.

۱٫ جلوگیری از آسیب دیدگی

رطوبت بالا آفات و رشد زیستی را تشویق می‌کند. همچنین می‌تواند به کاغذدیواری، فرش، سقف یا دیوار کاذب آسیب برساند. هم چنین شما می‌توانید با بوی بد، چوب پوسیده، و یا رنگ پوست کردن سر و کار داشته باشید. کنترل رطوبت در منزل به شما کمک خواهد کرد تا از تعمیرات گران دوری کنید و مقدار منزل تان را افزایش دهید.

۲٫ راحتی و آسودگی

راحتی و آسودگی رطوبت ساز تمام خانه منزل شما را از احساس تر بودن یا خیس شدن حفظ خواهد کرد. همچنین می تواند از رطوبت اضافی از پخت و پز و یا دوش گرفتن کمک کند. رطوبت سنج های قابل حمل ارزان تر در دسترس هستند، اما معمولا در یک یا دو اتاق در یک زمان کار می کنند. اکثر دستگاه های قابل حمل نیاز به جمع آوری آب را هر روز یا دو بار نیز خالی کنید. شما همچنین باید به طور مرتب تمیز کنید یا فیلتر کنید. رطوبت گیرهای کل خانه به وسیله یک شلنگ آب اضافی را به یک تخلیه می اندازند و برخی از آنها از یک پمپ استفاده می کنند. به این ترتیب، شما می توانید سطح رطوبت راحت بدون اضافه کردن به کارهای خانگی خود لذت ببرید.

۳٫ یک خانه سالم

آفات و میکروارگانیسم ها می توانند باعث بیماری هایی مانند سرماخوردگی و آسم یا علائم آلرژی شوند. شما یا اعضای خانواده تان ممکن است مشکلات سینوسی، گلو درد، بثورات، یا مشکلات دیگر را تجربه کنید. این مسائل می تواند خواب شما را متوقف کند و از اینکه در هنگام کار یا بهره مندی از وقت خود، از کارآیی شما جلوگیری کند.برای بهترین کیفیت هوا در محیط داخلی، فیلترهای خود را یک بار در ماه تغییر دهید.

۴٫ ذخیره انرژی

افراد تحت تاثیر عرق بدن در روزهای گرم بدن خود را تنظیم می کنند. هنگامی که رطوبت از پوست شما تبخیر می شود، می توانید گرمای بیش از حد را نیز از بین ببرید. متاسفانه، هنگامی که رطوبت خانه شما بالا است، عرق نمی تواند سریعا تبخیر شود. بدون یک رطوبت گیر، شما و خانواده تان باید از سیستم تهویه مطبوع خود بیشتر استفاده کنید تا باقی بمانید، حتی زمانی که ترموستات خود را می گوید خانه شما در دمای راحت است.

فروشگاه کولر گازی و داکت اسپلیت هایسنس