کولرگازی پرتابل هایسنس

چگونه کولر گازی پرتابل خود را تخلیه کنیم؟

دستگاه‌های تهویه قابل‌حمل، سیستم های تهویه مطبوع هستند که می‌توانند از یک اتاق به اتاق دیگر منتقل شوند. آن‌ها سیستم‌هایی هستند که نیاز به نصب دایمی ندارند. با این حال، دستگاه‌های تهویه قابل‌حمل نیازمند تخلیه گاز از طریق یک پنجره یا دیوار هستند. هنگامی که دستگاه تهویه قابل‌حمل را در جایی می خواهید در جایی که دوست دارید قرار دهید، باید لوله تخلیه را از طریق دریچه‌ای به بیرون تنظیم کنید تا هوای گرم از اتاق تهویه شود.

چرا باید تهویه مطبوع تان را تخلیه کنید؟

لازم است هوا تهویه مطبوع قابل حمل را تخلیه کنید.چون هوای گرم را استخراج می‌کنند. اگر می‌خواهید سیستم تهویه مطبوع شما به طور موثر اتاق را خنک کند، باید اجازه دهید هوای داغ به بیرون بیاید.وقتی یک تهویه مطبوع قابل حمل را خریداری می کنید، کیت تهویه تقریبا همیشه شامل می شود.سیستم های تهویه مطبوع قابل حمل نیز می توانند از طریق یک پنجره، دیوار، سقف یا حتی یک درب تخلیه شوند. پلکسی گلاس به طور کلی برای تخلیه سیستم های تهویه مطبوع قابل حمل از طریق پنجره استفاده می شود.

اول، شما باید پلکسی‌گلاس را به اندازه پنجره ببرید. سپس یک سوراخ ۵ اینچی را ببرید و آن را بر روی پنجره باز تنظیم کنید. با این کار، واحد تهویه هوا هوای گرم را به بیرون تخلیه خواهد کرد. همچنین، پلکسی‌گلاس به همان مقدار نور اجازه عبور از پنجره به عنوان شیشه معمولی را می‌دهد.

تخلیه تهویه مطبوع قابل حمل در ۵ مرحله آسان کیت تهویه مطبوع قابل حمل باید به منظور کارکرد دستگاه به طور منظم در حالت تهویه مطبوع نصب شود. اگرچه سیستم های تهویه مطبوع قابل حمل در محدوده ای از سبک ها و اندازه های مختلف قرار دارند، مراحل تخلیه به طور کلی در تمامی قسمت های یکسان هستند.

در اینجا گام‌هایی برای بیرون آوردن یک کولر قابل‌حمل استفاده می‌شود:

تصمیم بگیرید که کجا می‌خواهید کولر خود را تخلیه کنید. معمول‌ترین محل از یک پنجره کشویی است، اما برخی از مشتریان تصمیم می‌گیرند که یک تهویه هوا قابل‌حمل از سقف و یا دیوار تخلیه کنند.

کولر خود را به اتصال‌دهنده تخلیه متصل کنید

اتصال لوله تخلیه به شلنگ تخلیه

آداپتور کیت پنجره خروجی را به کیت پنجره وصل کنید.

نصب کشویی کیت پنجره در پنجره کشویی آن را به ارتفاع مناسب و بستن پنجره بر روی کیت. (در صورت نیاز، کیت را علامت‌گذاری کنید و آن را پایین ببرید تا به درستی باز شود) کولر قابل‌حمل شما اکنون آماده تخلیه است!

دقت کنید که شلنگ تخلیه را به هنگام استفاده از سیستم تهویه هوا صاف نگه دارید. سعی کنید طول شلنگ تخلیه را افزایش ندهید (با این حال می‌تواند کوتاه شود). استفاده از یک سیم رابط با یک دستگاه تهویه قابل‌حمل نیز توصیه نمی‌شود.

 

نمایندگی تعمیرات کولر گازی و داکت اسپلیت هایسنس